niedziela, 12 sierpnia 2012

CBS i pierwsza Beaded Bead


Dziś postanowiłam pokazać coś prostszego, mniej czasochłonnego i lekkostrawnego ;) Są to małe kolczyki wykonane techniką CBS. Koraliki to Toho Metallic Olivine.

Tymczasem wczorajszą noc spędziłam na swoją pierwszą próbą zrobienia beaded bead. Zadałam się od razu na oplatanie 20mm kuli z półprzezroczystej żywicy. Korzystałam z schematu znalezionego na rosyjskiej stronce. Większość czasu głowiłam się i troiłam nad schematem ponieważ postanowiłam wykonać dwukolorową, a nie czterokolorową kulkę. Oto efekt:Nie jestem jakoś hiper zadowolona ponieważ w jednym rządku koraliki wystają. Zauważyłam tę tendencję przy rządkach zwężających splot. No cóż, mam wisiorek :)

czwartek, 9 sierpnia 2012

Arteria's Black Candy!


Uwaga! Ogłaszam pierwsze na moim blogu candy! Do wygrania jest czarna jak noc bransoletka pleciona z czarnych koralików Toho w odmianie błyszczącej i matowej. Jest szeroka na 3cm, a obwód wynosi 17,5cm (czyli na chudą łapkę). Zapinana na szufladkowe zapięcie w złotym kolorze. Do tego szykuję jakieś niespodzianki i inne słodkości :)
Co trzeba zrobić?

1. Dodać mojego bloga do obserwowanych (o ile jeszcze tego nie robicie)
2. wpisać komentarz pod postem z dodaniem adresu e-mai, abym mogła skontaktować się ze zwycięzcą. Aby uniknąć spamu, zamiast znaku "@" wpisujcie [at]. Czyli myemail[at]poczta.pl Proszę też o podawanie adresu bloga :) To candy jest tylko dla posiadaczy blogów.
3. Dodać powyższe zdjęcie do swojego bloga, które będzie kierowało do candy

Miłej zabawy!

My dear foreign watchers!
This candy is also for you! Feel free to add comments with your e-mail in it. Remember to write it without the "@" symbol to avoid unwanted SPAM. Then add my blog to your watched list and this nice picture above as link to this candy redirecting from your blog. Please, also add your blog link in comment. This giveaway is only for blog owners, sorry.
For winner I have this lovely bracelet and some sweet surprises. The bracelet is 3cm wide and 17,5cm long. I send letters also abroad :)

This giveaway ends 08.09.2012 at midnight (Polish timezone). I will reveal the winner the next day after :)