wtorek, 8 maja 2012

Summer Forest


Naszyjnik ten powstał nad wyraz szybko, jak na moje możliwości. Zakochałam sie w koralikach Toho Trans-Rainbow Frosted Green Emerald. Pięknie pasują do kamyka chryzokoli, którymi go obszyłam. Te błyszczące zielone to już metalizowane Junebug (kolejne ulubione). Wisior zawiesiłam na sznurze z kulek unakitu przetykanych srebrnymi kuleczkami. Kolory przypominają mi o lesie podczas lata.

I know that my blog has some foreign followers and I know that google translate sucks. So I'll try to write also in English to make viewing easier and much more pleasant. This necklace has been made pretty fast. There's big Chrysocolla bead surrounded with Frosted Green Emerald Tho beads. Finished with unakite strand using also sterling silver. The colors of this piece reminds me of forest during summer.

13 komentarzy:

 1. Very beautiful and elegant. I like the colors.
  Greetings Manouscha

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi:-)
  Piekny naszyjnik,istotnie przypominajacy las w lecie.Przepiekne zielenie i troche 'inny' unakit,pozbawiony odcieni rozu,co w tym przypadku wydaje sie korzystne.Prostokatna chrysocolla w zielonej oprawie robi wspaniale wrazenie.
  Your English's OK.Only four mistakes:-))
  Hugs-Halinka-

  OdpowiedzUsuń
 3. Wonderful ... I love it!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Me encanta, es precioso!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi Arteria,
  very very beautiful, I love it
  greetings
  karin

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, takie właśnie lubię !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za odwiedziny i dobre słowo;) Bardzo elegancki wisior Ci wyszedł, a Mandalę z poprzedniego postu podziwiałam dziś w galerii;)
  W takim razie żałuję tym bardziej, że byłam w motylarnii na początku sezonu;( Szkoda tylko, że jest taka malutka, bo kilka osób w środku i już nie sposób przemieszczać się bezkolizyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. piękny, podziwiam
  pozdrawiam Ala
  alatri.blox.pl

  OdpowiedzUsuń