niedziela, 17 sierpnia 2014

Dark Bronze


Czyli drugie moje podejście do szydełka. Znów koraliki 8' i 6 sztuk w rzędzie. Kolor Dark Bronze. Wyszło bardzo dobrze i wędruje do galerii KuferArt.
Coraz lepiej robi mi się sznury szydełkowo-koralikowe, ale jednak pozostanę przy koralikach 8' ponieważ mniejsze są dla mnie udręką. Teraz nawlekam potężny wzór i już tego nawlekania nienawidzę.

4 komentarze:

 1. Sznur bardzo ładny i kolor super. Co do mniejszych koralików też tak na początku mówiłam a teraz śmigam 11/0 i nad 15/0 się zastanawiam. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Swoje pierwsze sznury robiłam z 8o, bo wydawało mi się że z 11o jest niemożliwe. Teraz ósemki leżą sobie i służą do innych projektów, a ja planuję zmierzyć się z 15o. Z tych koralików sznury wzorzyste są najładniejsze. Twój sznur wyszedł bardzo ładnie i równiutko. Bronze to piękny kolor, chociaż mi brakuje w koralikach ciemnej czekolady - takiego zimnego brązu. Może jeszcze się pojawi. Pozdrawiam. A, nawlekanie idzie lepiej jeśli sekwencję się odsłuchuje z nagrania. Ja nagrywam sekwencję na dyktafon w odpowiednim tempie i nawlekam szybko i bez pomyłek odsłuchując nagranie. Jak dla mnie jedyny skuteczny sposób na ten znienawidzony etap pracy nad ukośnikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Betka, pomysł z dyktafonem jest wart wypróbowania :))

   Usuń
 3. Tak, nawlekanie to zdecydowanie mniej fajna cześć tworzenia, ale za to potem efekty są fajne:)

  OdpowiedzUsuń